Otázky a odpovědi

+420 246 090 111 Kontaktujte nás
KOREJZOVA LEGAL v.o.s.

Otázky a odpovědi


Spory z průmyslových a duševních práv

Máte problém s kopírováním Vašich průmyslových a duševních práv? Máte pocit, že konkurence jedná v rozporu s dobrými mravy hospodářské soutěže a nevíte si s tím rady? Ptejte se a my odpovíme. Pokud jste odpověď na svůj dotaz nenašli, napište nám. Postupně do sekce přidáváme další odpovědi a stávající otázky aktualizujeme podle potřeb klientů

Více informací

Domény

Je důležité chránit své duševní vlastnictví, včetně domén, aby se zabránilo ztrátě zákazníků a reputace. Jaké problémy se v souvislosti s doménami mohou vyskytnout? Ptejte se a my odpovíme. Pokud jste odpověď na svůj dotaz nenašli, napište nám. Postupně do sekce přidáváme další odpovědi a stávající otázky aktualizujeme podle potřeb klientů.

Více informací

Patenty na vynálezy

Zajímá Vás vynálezecká činnost? Potřebujete ochranu pro své vynálezy? Ptejte se a my odpovíme. Pokud jste odpověď na svůj dotaz nenašli, napište nám. Postupně do sekce přidáváme další odpovědi a stávající otázky aktualizujeme podle potřeb klientů.

Více informací

Autorské právo

Zde se zaměřujeme na poskytování obecného přehledu a principů týkající se autorského práva a dalších aspektů ochrany duševního vlastnictví, které s autorským právem souvisejí. Postupně do sekce přidáváme další odpovědi a stávající otázky aktualizujeme podle potřeb klientů.

Více informací

Designy a průmyslové vzory

Zajímá Vás ochrana designu výrobku? Ptejte se a my odpovíme. Pokud jste odpověď na svůj dotaz nenašli, napište nám. Postupně do sekce přidáváme další odpovědi a stávající otázky aktualizujeme podle potřeb klientů.

Více informací

V případě dotazů nám volejte na mobil +420603448850 nebo nás kontaktujte písemně