Nabídka služeb

+420 246 090 111 Kontaktujte nás
KOREJZOVA LEGAL v.o.s.

Jaké právní služby hledáte?

Připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější otázky, které si naši klienti kladou. Otázky jsme rozdělili do tematických sekcí, abychom Vám pomohli najít rychlé a snadné odpovědi pro zvolení právního kroku, který je zapotřebí řešit. Chceme Vám pomoci se zorientovat v možnostech, které Vám právo nabízí. Více o tématu je možné se dozvědět formou konzultace v rámci poskytování právních služeb.


Ochranné známky

Zajímá Vás ochrana označení? Ptejte se a my odpovíme. Pokud jste odpověď na svůj dotaz nenašli, napište nám. Postupně do sekce přidáváme další odpovědi a stávající otázky aktualizujeme podle potřeb klientů.

Více informací

Patenty na vynálezy

Zajímá Vás vynálezecká činnost? Potřebujete ochranu pro své vynálezy? Ptejte se a my odpovíme. Pokud jste odpověď na svůj dotaz nenašli, napište nám. Postupně do sekce přidáváme další odpovědi a stávající otázky aktualizujeme podle potřeb klientů.

Více informací

Designy a průmyslové vzory

Zajímá Vás ochrana designu výrobku? Ptejte se a my odpovíme. Pokud jste odpověď na svůj dotaz nenašli, napište nám. Postupně do sekce přidáváme další odpovědi a stávající otázky aktualizujeme podle potřeb klientů.

Více informací

Autorské právo

Zde se zaměřujeme na poskytování obecného přehledu a principů týkající se autorského práva a dalších aspektů ochrany duševního vlastnictví, které s autorským právem souvisejí. Postupně do sekce přidáváme další odpovědi a stávající otázky aktualizujeme podle potřeb klientů.

Více informací

Spory z průmyslových a duševních práv

Máte problém s kopírováním Vašich průmyslových a duševních práv? Máte pocit, že konkurence jedná v rozporu s dobrými mravy hospodářské soutěže a nevíte si s tím rady? Ptejte se a my odpovíme. Pokud jste odpověď na svůj dotaz nenašli, napište nám. Postupně do sekce přidáváme další odpovědi a stávající otázky aktualizujeme podle potřeb klientů

Více informací

Domény

Je důležité chránit své duševní vlastnictví, včetně domén, aby se zabránilo ztrátě zákazníků a reputace. Jaké problémy se v souvislosti s doménami mohou vyskytnout? Ptejte se a my odpovíme. Pokud jste odpověď na svůj dotaz nenašli, napište nám. Postupně do sekce přidáváme další odpovědi a stávající otázky aktualizujeme podle potřeb klientů.

Více informací

V případě dotazů nám volejte na mobil +420603448850 nebo nás kontaktujte písemně